Оптична ілюзія: на картинці є двозначне число, але мало хто може його розгледіти

Різні картинки і зображення, що відносяться до розряду оптичних ілюзій, стають все популярнішими і популярнішими. Причому часто їх використовують навіть для проведення різних психологічних тестів. У більшості ж випадків застосування інше – розвага.

Незвичайна картинка

Перед вами зображення, що складаються з скошені під певним кутом чорних і білих ліній. Ось тільки все не так просто, як здається на перший погляд. На цій картинці зашифровано двозначне число. Тільки невелика кількість людей зможе відразу ж назвати правильну відповідь. Іншим доведеться серйозно напружити зір.

Підказка

Для правильної відповіді слід дещо змінити фокусування. Рекомендуємо відійти від екрану і поглянути на запропоноване зображення з відстані. В якості експерименту можна спробувати й інший трюк. На картинку можна подивитися під деяким кутом. Іноді це теж допомагає домогтися потрібного результату.

Правильна відповідь

Вичерпали різні способи аналізу зображення, але так і не прийшли до правильної відповіді? Або просто хочете перевірити результат своєї роботи?

Двозначним числом, зашифрованим на цьому незвичайному зображення стало число 17. Ось такий унікальний тест на гостроту зору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *