ОПИТУВАННЯ: Як вам WWDC 2013 і нова iOS 7?

Ось, нарешті, і завершилася настільки довгоочікувана всесвітня конференція розробників Apple 2013 року. З 10 по 14 червня в стінах Moscone Center в Сан-Франциско зібралися розробники додатків для эпловских платформ зі всього світу. Apple представила в цьому році нову OS X 10.9 Mavericks, iOS 7, Mac Pro і багато-багато іншого.

ОПИТУВАННЯ: Як вам WWDC 2013 і нова iOS 7?

Особливо важливим, звичайно ж, вийшло оновлення мобільної операційки iOS. Вже кілька днів люди з усього світу пробують на смак бету-версію «сімки». І хоч до релізу вона ще буде перероблятися, стало ясно, який вектор розвитку вибрала Епл для свого мобільного.

Ми хотіли запитати у вас, дорогі читачі — як особисто для вас пройшов WWDC 2013? Став він для вас особливим? Або, він був не краще і не гірше? Може бути, і зовсім не виправдав ваших сподівань? Анонс якогось продукту запам’ятався вам найбільше? Як вам презентація Епл?

Окреме питання ми присвятили новій iOS — все-таки, такі кардинальні оновлення відбуваються не кожен рік і нам важливо дізнатися, яке ваше ставлення до iOS на даний момент. Встигли спробувати бету-версію? (Якщо ні, то читайте враження від iOS 7 beta, там багато скріншотів). Чи подобається вам новий «плоский» дизайн? Залишайте свої відповіді в коментарях і обов’язково приймайте участь в опитуванні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *