Опитування: чи боїтеся ви посилок з Китаю?

Коронавірус проти розпродажу на AliExpress.

В останні дні коронавірус 2019‑nCoV не покидає зведення новин. Число заражених зростає, і в інтернеті багато хвилюються, що теж можуть заразитися, наприклад, через посилки з AliExpress і інших китайських сайтів.

Пошта Китаю повідомила, що для забезпечення безпеки людей проводить вторинну дезінфекцію пошти і транспортних засобів з Ухани і в центрі обробки замовлень, так що вірус не здатний проникнути за територію Уханя таким способом.

Екс-глава Росспоживнагляду і лікар-епідеміолог Геннадій Онищенко заявив, що заразитися через китайські посилки неможливо: «Це респіраторна інфекція… Можна заразитися через посуд, але, в основному, зараження відбувається при чханні». Глава відомства Ганна Попова теж вважає, що ваші замовлення безпеки: «Сьогоднішні дані не припускають ризику для посилок. Випадків інфікування через предмети, які передані або послані куди-то, у світі на сьогоднішній день немає».

Як ви вважаєте, чи достатні це аргументи, або ви все одно утримайтеся від покупок в Китаї, поки все не уляжеться? Поділіться думкою в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *