Операційна система Mac OS X Snow Leopard 10.6 готова до тиражування

І знову чутки про операційної системи Apple Mac OS X Snow Leopard, які, однак, підтверджує AppleInsider. На цей раз вони полягають у тому, що останнє оновлення ОС, схоже, стане остаточним і отримає статус Golden Master, то ести саме ця версія надійде на прилавки магазинів восени.

Mac OS X 10.6 Snow Leopard обійдеться покупцям в $29 за ліцензований диск для одного користувача і $49 за ліцензію для установки на п’яти комп’ютерах. Серверна версія операційної системи буде коштувати $499, і це найкраще оновлення серверної версії за весь час існування Mac OS X Server.

Щоб отримати фінальну версію Mac OS X Snow Leopard команді Apple довелося попрацювати над удосконаленням 90% компонентів ОС.

Варто також відзначити, що всі системні додатки для ОС, такі як Finder, Mail, iCal, iChat і Safari, 64-бітні, а підтримка Snow Leopard 64-бітних процесорів покращує роботу системи та її захист і дозволяє використовувати велику кількість пам’яті з довільним доступом. До того ж ОС залишається сумісна з 32-бітними додатками.

В рамках програми Up-to-Date користувачі Mac можуть оновити свою операційну систему всього за $9,95. Але це лише за умови, якщо вони набували комп’ютер 8 червня 2009 року і пізніше. Пільгова програма оновлення діє до 29 грудня цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *