ooVoo — єдиний стоїть конкурент Skype

Після покупки улюбленого нами Skype корпорацією Microsoft стали говорити хто про що, комусь здається, що для скайпу «настане нове супер-час», кому-то, що в зграї програм bloatware прибуде стараннями покупця люблячого напаковывать свої продукти тоннами не дуже добре працюють функцій.

Ми ж, люди, які цікавляться роботою на найкращому софті, розглядаємо альтернативи. Ми шукаємо альтернативу і Skype. На них не варто бігти прямо сьогодні, варто придивлятися, щоб бути в курсі. Сьогодні зарубіжні оглядачі першою альтернативою скайпу розглядають месенджер ooVoo.З оригінальних особливостей ooVoo варто звернути увагу на групові відеодзвінки. У безкоштовної версії можна з відео спілкуватися втрьох, Skype ж — тільки тет-а-тет, за більше треба платити.

ooVoo — єдиний стоїть конкурент Skype

Ви можете не тільки говорити з відео, але і записувати відеоконференції, а також відправляти відеоповідомлення. Природно, що контактів у ooVoo у вас буде мізерна кількість, але відеодзвінок можна ініціювати навіть з тими, у кого немає встановленої програми — вони отримають пропозицію приєднатися до вас поштою і зможуть говорити з відео в браузері.

ooVoo доступний і для мобільних платформ — сьогодні доступна версія для Android, iOS-версія очікується.

ooVoo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *