Онук влаштував істерику в магазині: реакція дідуся гідна премії

Кажуть, що сміх продовжує життя. Тому сьогодні ми хочемо додати трішки радості вашому дня і розповісти історію, яка сталася в магазині. Тема, на яку ми поговоримо, знайома багатьом батькам: похід в магазин з малюком, який постійно просить щось йому купити і після відмови закочує істерику. Але навряд-чи хтось з вас діяв так само, як дідусь, про який піде мова нижче.

«Розслабся, Юра, скоро ми будемо вдома»

Жінка в супермаркеті слідувала за дідусем, який прийшов разом зі своїм 3-річним онуком. Малюк дуже багато вередував і закочував істерику. У відділі з цукерками він вимагав купити цукерки, у відділі з печивом – печиво. А далі чіпси, льодяники і багато всього іншого, що потрапляло йому на очі. Тим часом дідусь повторював собі під ніс: «Розслабся, Юра, ми тут ненадовго. Розслабся, хлопчик».

На касі маленький непослух почав викидати продукти з візка. Але дід таким же спокійним голосом повторював: «Юра, розслабся. Не нервуй, приятель. Зберігай спокій, Юра».

Жінка була вражена такою поведінкою і вирішила висловити захоплення діду. «Ви вели себе приголомшливо! Я не знаю, як можливо так зберігати повний спокій! Юрі дуже пощастило з дідусем!»

На що чоловік відповів: «Юра – це я. А маленького шибеника звуть Денис…»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *