Оновлення Windows 10 Creators Update можна встановити прямо зараз

Найсвіжіша версія Windows 10 вже чекає на вас.

Windows 10 Creators Update — це найбільш значне оновлення операційної системи компанії Microsoft з літа минулого року. Воно містить безліч виправлень і нових функцій, які спрямовані в першу чергу на те, щоб зробити комп’ютер ще більш зручним інструментом для творчості і розваг. Більш детальну інформацію про всіх змінах Creators Update ви зможете знайти в цій статті.

Компанія Microsoft запланувала офіційний реліз нової версії на 11 квітня. Однак самі нетерплячі можуть оновитися прямо зараз. Для цього потрібно завантажити нову версію «Помічник з оновлення до Windows 10» за посиланням, яку ви знайдете в кінці цієї сторінки. Після скачування утиліти просто запустіть її, натисніть на кнопку «Оновити зараз» і слідуйте подальшим інструкціям.

Оновлення Windows 10 Creators Update можна встановити прямо зараз

Увага! Перед початком оновлення зробіть резервні копії важливих документів і файлів. Пам’ятайте про те, що в процесі Мережі буде завантажено велику кількість даних, тому необхідно швидке і надійне підключення. Сама процедура може зайняти кілька годин, тому заплануйте її на той час, коли комп’ютер вам не потрібен.

І, зрозуміло, не забудьте поділитися своїми враженнями від нової Windows в коментарях.

Завантажити «Помічник з оновлення до Windows 10» →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *