Оновлення Musical.ly: новий зовнішній вигляд і поліпшені рекомендації

У програмах музичної соціальної мережі з’явилися розділ з потенційно цікавими роликами і нові можливості налаштування профілю.

З виходом оновлення під номером 6.0, доступного в App Store і Google Play, значно змінився інтерфейс Musical.ly. Також апдейт включає два великі нововведення. Перше — це вкладка «Схожі кліпи Musical.ly»: у ній з’являються ролики, які можуть припасти вам до душі. Друге — нові параметри сторінки профілю, серед яких присутня можливість встановити відео замість фотографії.

Головна мета розробників — дати користувачам доступ до якомога більш широкого вибору контенту. Новий розділ рекомендує відео, схожі на ті, які ви вже дивилися. Програма використовує алгоритм на базі системи комп’ютерного зору, яка намагається визначити зміст ролика.

Оновлення Musical.ly: новий зовнішній вигляд і поліпшені рекомендації

У профіль тепер можна завантажити відео тривалістю до шести секунд. Також з’явилася можливість додати до Twitter і деяким іншим соціальним мережам. Раніше вибір був обмежений Instagram і YouTube.

Musical.ly являє собою соціальну мережу, яка дозволяє поєднувати видеоселфи з піснями і цитатами з фільмів. У сервісу вже понад 215 млн користувачів. Вони викладають відео на тему спорту, краси, тварин, їжі та багато іншого.

Завантажити QR-Code

TikTok(ТикТок)
Розробник: TikTok Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

TikTok
Розробник: TikTok Inc.
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *