Оновлення AirMail для iOS: нові жести, інтеграція з Workflow і Bear

Альтернативний поштовий клієнт для iOS отримав ще більше настроюються жестів в доповнення до існуючих, а також став функціональніше завдяки інтеграції з утилітою для автоматизації Workflow і набирає популярність заметочником Bear.

Список підтримуваних сервісів і сторонніх додатків, з якими можна взаємодіяти безпосередньо з AirMail, поповнився двома важливими інструментами: утилітою для автоматизації рутинних дій Workflow, а також сервісом для створення та організації нотаток Bear.

За допомогою першого користувачі зможуть застосовувати до листів заздалегідь створені алгоритми, що дозволяють в одне торкання публікувати записи в соцмережах, завантажувати файли в хмару, створювати PDF, додавати події до календаря і виконувати багато інших дій. Інтеграція ж з Bear дасть можливість створювати замітки, що містять посилання на листи в AirMail, які відразу ж відкриваються по кліку.

Також розробники значно розширили список настроюються жестів для взаємодії з повідомленнями. Одним свайпом можна присвоїти ярлик, архівувати лист або відповісти співрозмовнику заздалегідь заготовленим шаблоном. Крім того, в AirMail з’явилася аутентифікація Gmail-акаунтів.

Оновлення доступно безкоштовно для всіх існуючих користувачів на iPhone і iPad.

Завантажити QR-Code

Airmail – Your Mail With You
Розробник: Bloop S. R. L.
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *