Оновлений WhatsApp: фотофільтри, фронтальна спалах і масштабування

Популярний месенджер WhatsApp для iOS отримав велике оновлення, яке вже доступне для завантаження в App Store. Апдейт істотно розширює функціональність сервісу, додаючи додаткові можливості взаємодії з фото – і видеовложениями.

Користувачі оновленої версії Winamp прямо в додатку зможуть обробляти знімки і відеоролики. При цьому оцінити деякі інструменти і фільтри можна буде прямо на видошукачі. За задумом розробників такий спосіб самовираження багатьом здасться навіть краще стікерів і GIF-анімацій.

Оновлений WhatsApp: фотофільтри, фронтальна спалах і масштабування

Крім іншого, WhatsApp передбачає можливість малювання на фотографіях, а також застосування різного роду ефектів за аналогією з Snapchat і Instagram. Також додалася функція зручного масштабування об’єктів за свайпу вгору або вниз і перемикання фронтальною та основною камер одиничним натисненням на екран.

Змін, втім, є не тільки інтерфейс. У новій версії WhatsApp розробники спростили систему керуючих елементів у бесідах, підвищивши зручність при взаємодії з запрошеннями.

Раніше аналогічний апдейт став доступний власникам пристроїв під управлінням Android. Версія для Google Play, на відміну від версії в App Store, отримала також програмний аналог фронтальної спалаху. З її допомогою розробники сподіваються залучити ослабевающее увагу користувачів до зйомки селфи незалежно від умов освітлення.

Завантажити QR-Code

WhatsApp Messenger
Розробник: WhatsApp Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

WhatsApp Messenger
Розробник: WhatsApp Inc.
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *