Оновлений Foursquare приходить на Windows Phone

Foursquare закінчує цикл свого редизайну. За традицією останньої оновлена платформа від Microsoft. Чекіна прибрали, інтерфейс піддали редизайну — все як у версіях для iOS і Android.

Поділ Foursquare на два роздільних сервісу, зміна його концепції і редизайн — всі ці нововведення користувачі зустрічали досить неоднозначно. Кілька місяців тому розробники добралися і до Windows Phone. Спочатку там з’явився Swarm, зараз же, коли всі вже встигли звикнути до оновлень, компанія представила і повністю перероблений Foursquare для мобільної платформи від Microsoft.

Що в першу чергу приємно, в порівнянні з iOS або Android-версіями — дизайн, якщо і змінився, то зовсім несуттєво. Розробники вирішили не слідувати гайдлайнам Windows Phone, і це чудові новини, адже їх застосування часто не віщує нічого доброго.

Оновлений Foursquare приходить на Windows Phone
Оновлений Foursquare приходить на Windows Phone
Оновлений Foursquare приходить на Windows Phone

З функціональністю також все передбачувано. Додаток тепер стало інформаційно-рекомендаційним і повністю позбавився від своєї соціальної складової.

Оновлений Foursquare підказує вам кращі місця поблизу, підлаштовується під ваші індивідуальні смаки та уподобання, допомагає знайти заклад за ключовими словами, таким як «модно», «затишно» або «Wi-Fi». Оцінювати їх стало легше, та й додаток самостійно мотивує вас написати відгук або відповісти на декілька простих питань, стосовно його переваг і загального враження.

Скачати Foursquare 4.0 для Windows Phone 8.1 можна вже зараз абсолютно безкоштовно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *