OnePlus показала смартфон Concept One зі зникаючою камерою

Спеціальне скло закриває камеру, коли ви їй не користуєтеся.

За останні роки ми бачили чимало концепт-фонів — згадати хоча б Mi Mix Alpha від Xiaomi — і зазвичай вони настільки дивні і крихкі, що не дивно, що далі концепту справи не йде. OnePlus пішла іншим шляхом і показала смартфон з новою цікавою технологією, яку ми можемо побачити в майбутніх пристроях виробника.

Камера OnePlus Concept One прихована за електрохромним склом, яке можна затемнювати або робити прозорим при подачі напруги. Подібну технологію вже використовують в ілюмінаторах деяких літаків і вікнах готелів. У смартфоні таке покриття, звичайно, не захистить очі від ультрафіолету — але цілком успішно замаскує камеру, коли ви їй не користуєтеся.

OnePlus показала смартфон Concept One зі зникаючою камерою

Якщо не брати в розрахунок революційну камеру, з точки зору характеристик Concept One — копія OnePlus 7T Pro 5G McLaren Edtion. Дизайн трохи модифікували, щоб зробити акцент на основній камері.

Демонстраційний зразок, який компанія привезла на CES 2020, перемикає скло з темного на прозоре всього за 0,7 секунди. Поки цей смартфон залишається всього лише концептом: немає ні слова про те, коли він надійде в продаж (і чи станеться це взагалі).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *