OneClick: розширення Chrome для скачування торрентів

Окремі торрент-клієнти не займають багато місця і досить прості в роботі. Однак, при великій кількості невеликих завантажень список торрентів може сильно роздутися, і вичищати його — не найцікавіше заняття. Не так давно користувачі Chrome отримали розширення, що дозволяє завантажувати торрент без необхідності установки окремого торрент-клієнта.

OneClick: розширення Chrome для скачування торрентів

Дане розширення називається OneClick і зовсім не впливає на зовнішній вигляд і роботу браузера. Досить зайти на один з торрент-трекерів, якими ви користуєтеся і клікнути на бажаний торрент-файл. Після цього, крім завантаження самого торрент-файлу, розширення почне завантажувати та інформацію, на яку посилається файл в інтерфейсі самого браузера.

Звичайно, в даному випадку ви не зможете як-небудь змінити параметри завантаження, так і швидкість при такому способі залишає бажати кращого, але в будь-якому випадку, це цікава альтернатива для ситуацій, коли з тих чи інших причин ви не хочете або не можете звернутися до торрент-клієнта. Варто відзначити, що через певну кількість завантажень розширення почне просити платний апгрейд.

OneClick Chrome Extension

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *