Ольга Шелест виклала кумедний знімок дочки, зроблений під час новорічних канікул

Ольга Шелест особисто мені (думаю, як і багатьом іншим) запам’яталася в якості одного з перших ведучих каналу “MTV Росія”. Позитивна, смішлива і яскрава дівчина одразу припала до душі глядачам каналу. В справжнє час Ольга продовжує активно працювати в якості телеведучої, а також веде передачі на радіо і є актором озвучки.

В особистому житті у Шелест все складається вдало. Вона заміжня за своїм старим другом і колегою Олексієм Тишкиным. Разом вони виховують двох чарівних дочок: Музу і Айріс. Фото старшої дівчинки нещодавно розчулило шанувальників ведучої, стежать за її життям в Instagram.

Позитивна дівчинка

Дівчинка, з дивним ім’ям Муза, з’явилася на світло в Нью-Йорку 1 листопада, а через майже два роки, 19 серпня 2015 року, Ольга Шелест стала мамою вдруге. На даний момент кар’єра більше не займає лідируюче місце в житті провідною. Ольга обожнює своїх дочок і часто ділиться знімками дівчаток зі своїми передплатниками у соцмережах.

На фото, яке викликало такий бурхливий інтерес користувачів Instagram, широко посміхається старша дочка Ольги – Муза. На дівчинці надітий лижний шолом і забавні рукавички з акулою на одній руці і рибками на інший. Шелест так і підписала фото: Babe Shark. Фото зроблено на гірськолижному курорті Уайтфейс, де Ольга з родиною провели новорічні свята, катаючись на лижах і насолоджуючись товариством один одного.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *