Окремий ресурс в допомогу розробникам, які співпрацюють з Apple

18 вересня розробники додатків для iPhone отримали лист від Apple, в якому повідомлялося про створення ресурсу App Store Resource Center. Цей сайт дасть розробникам можливість дізнатися про те, як готувати додатки до утвердження і позиціонувати їх в App Store.

Окремий ресурс в допомогу розробникам, які співпрацюють з Apple

Ресурс App Store Resource Center надасть інформацію про те, як користуватися iTunes Connect (створювати обліковий запис, вносити банківську інформацію), як готувати додаток до затвердження. Також на його сторінках є керівництва, що підказують, як допомогти користувачам оцінювати програми і як використовувати ключові слова.

Розробники дізнаються, що вони зможуть зробити, щоб підготувати додаток до твердження, чого очікувати від цього процесу. Також їм нададуть дані про те, як управляти додатком, коли воно вже потрапило в App Store — як редагувати інформацію про нього, як оновлювати, як рекламувати і продавати.

Крім того, розробникам пропонується регулярно переглядати розділи новин і оголошень на ресурсі iPhone Dev Center для тих, хто працює над додатками для iPhone. Там є багато корисної інформації, включаючи додаткові відомості про те, скільки часу потрібно на затвердження додатків, як тестувати і рекламувати свої розробки.

У разі роботи з iPhone Dev Center і App Store Resource Center розробники повинні мати свій зареєстрований профіль, захищений паролем. Його можна отримати, підписавшись на платне членство в програмі Apple iPhone Developer.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *