Ох вже ця мода: жінка купила сукню і розсміялася, коли побачила, що схожа на щітку з автомийки

Власниці незвичайного сукні 53 роки. Маргарет обожнює походи по магазинах, незвичні речі та увагу шанувальників. Жінка активно розвиває аккаунт в Facebook, де викладає численні фотографії в нових нарядах. Місіс Мэкъюэн порадувала передплатників забавним фото.

Похід по магазинах

Героїня нашої розповіді відправилася по магазинах. Жінці потрібне оновлення гардеробу, Маргарет бажала придбати щось незвичайне і ошатне. Любителька шопінгу заглянула в торговий центр Maxx, де побачила незвичайне зелене плаття.

Мэкъюэн негайно купила річ. Повернувшись додому, жінка зробила фотографію, на якій одягнена в обновку. Наша героїня виклала публікацію на своїй сторінці.

“Я схожа на щітку з автомийки, – підписала публікацію Маргарет. – Не перестаю сміятися, дивлячись на себе в дзеркало”, – додає жінка.

Інтернет-користувачі тут же почали коментувати публікацію. Деякі знайшли плаття забавним, інші оцінили самокритику Маргарет в свою адресу. Однак знайшлися люди, придравшиеся до віку нашої героїні. Що стосується місіс Мэкъюэн, жінка абсолютно не реагує на таких критиканів. Вона давно виросла з того віку, щоб засмучуватися через порожній критики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *