«Оголяющая» нейромережа DeepNude тепер доступна в Telegram

Працює так само, але повільніше.

Наробила шуму нейромережа DeepNude, яка «оголює» людей на фото, перебралася в Telegram. Тепер можна просто скинути фото боту і він видалить з нього весь одяг. Рекомендується завантажувати знімок хорошої якості, де людина стоїть обличчям до фотографа і на ньому мінімум одягу.

«Оголяющая» нейромережа DeepNude тепер доступна в Telegram

У безкоштовної версії обробка фото відбувається досить повільно, потрібно дочекатися своєї черги. Це може зайняти більше 15 хвилин. Провести цей час можна гортаючи галерею найбільш вдалих фото DeepNude.

Дізнатися про завантаження сервера обробки фото або якісь зміни в його роботі можна в Telegram-каналі DeepNude.

Нагадаємо, що нейромережа була запущена в кінці червня. Вона працювала встановлюване через додаток для ПК. Через кілька днів після релізу розробники вирішили закрити сервіс, оскільки «світ ще не готовий до DeepNude» — багато користувачів зловживали його можливостями.

Закриття доступу до програми не поставило крапку, адже багато користувачі встигли завантажити, а пізніше і зламати. В результаті DeepNude досі гуляє по Мережі.

UPD (16:20): чат Telegram-каналу DeepNude був заблокований, як і галерея на iOS, однак бот все ще працює. Враховуючи збільшення чергу на обробку, час очікування може скласти більш півгодини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *