Оголошено набір бета-тестерів Steam for Mac

Компанія Valve на цьому тижні не привертаючи загальної уваги почала набирати бета-тестерів для клієнта Steam для Маків. Так на сайті Steam з’явилася реєстраційна форма з пропозицією взяти участь у тестуванні Steam for Mac.

Але для початку, зрозуміло, вам доведеться заповнити цю форму, в якій необхідно вказати кількість і найменування Маків, якими ви володієте — вважаються тільки Маки на процесорах Intel, так що, мабуть, про підтримку Steam платформи PowerPC варто забути. Крім цього потрібно відповісти на питання, чи є у вас PC, XBox 360, PS3 або Wii (і як багато ігор для них ви купили за рік), а також зізнатися (або спростувати) у використанні Bootcamp, Crossover Games, Parallels і VMWare Fusion.

Після цього потрібно прикріпити точну конфігурацію вашого Мака і відправити свою заявку. Скільки доведеться чекати відповідного листа — поки неясно. Але з урахуванням того, що Valve обіцяла випустити ігри для Маків вже в квітні, тестування розпочнеться зовсім скоро.

З появою Steam на платформі Mac OS X одним міфом про цій системі стане менше — навряд чи у когось вийде сказати, що Мак не призначений для ігор. Valve у своєму движку Source використовує OpenGL, так що версії ігор для PC і Маків розробляються одночасно — EA ж, наприклад, ігри для PC портирует на Маки використовуючи Сидр, на що і йдуть тижні або місяці зайвих робіт для випуску ігор на OS X.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *