Оголошені переможці Golden Joystick Awards 2019: Resident Evil 2 ” стала найкращою грою року

Чергове нагородження пройшла в Лондоні. Особливістю церемонії вже 37-q раз поспіль стає відкрите голосування простих гравців: контент отримує визнання у відповідності з потребою у цільової аудиторії. Це робить отримання «Золотого джойстика» досягненням для будь відеоігри. І в 2019-v топову позицію зайняв ремейк Resident Evil 2.

Класика проти кіберспорту

Крім головного призу, боротьба з зомбі отримала додаткову нагороду за прекрасне звуковий супровід. Завдяки йому, напруга під час проходження рівнів лише наростає.

Торішній лідер Fortnite перемістився на позицію найкращої кіберспортивної дисципліни. По всьому світу люди уважно стежать за новинами з полів віртуальних битв. Недарма розробник Epic Games удостоївся звання студії року, а тринадцятирічна Ewok стала найбільш відомим ігровим стримером (і першою жінкою в команді FaZe Clan). Глухоніма Солей Уілер без праці розправляється з противниками.

Натомість фанати Данте урвали для Devil May Cry 5 титул ігри з найкращим візуальним дизайном. Ніколи битви з демонами не були настільки яскравими!

І головним очікуванням виявилася Cyberpunk 2077. Масована рекламна атака, зачаровує концепція і гучні обіцянки зробили свою справу. Тепер залишається лише вибрати, з якою грою зі списку провести новорічні вихідні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *