Огляди флагмана Pixel 4 від Google з’явилися в Мережі до анонсу

Дизайн, камера і інші подробиці.

До релізу нових Pixel 4 і Pixel 4 XL залишається близько місяця, і Google, схоже, навіть не намагається протистояти витокам. Якщо раніше ми бачили в основному рендери і неякісні фото, то тепер на YouTube з’явилися три відео-огляду, у яких смартфони постали у всій своїй красі (і 1080p).

Раніше Google сама розкрила дизайн задньої панелі, а нові ролики показали, як буде виглядати смартфон з усіх боків. І немає нічого дивного, що топовий смартфон працює на недавно анонсованої Android 10. У ролику також показали оновлене додаток камери.

Унікальних для «пікселів» налаштувань тут не так багато — це Ambient EQ (динамічна настройка яскравості дисплея і температури), фірмові теми Pixel і нова функція під назвою Screen attention. Якщо включити останню, екран не буде загорятися і показувати час і попередження, коли телефон виявить користувача поруч — своєрідна варіація AlwaysOn-дисплеїв. В меню налаштувань також можна вибрати частоту оновлення екрану 90 Гц.

У ролику з каналу Rabbit TV видно всі три колірні варіанти Pixel 4: білий, чорний і кораловий. Чорна модель глянцева, в той час як світлі матові і не будуть так сильно чіпляти відбитки пальців.

Презентація Google Pixel 4 і Pixel 4 XL повинна пройти в жовтні. Точна дата анонсу поки не розкрита.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *