Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга

Програма допомагає економити час на авторизації в мережі, керувати підписками і налаштувати автоматичне підключення.

Навіщо потрібно додаток MT_FREE

MT_FREE — знайома москвичам і петербуржцям безкоштовна Wi-Fi-мережа, яка працює в громадському транспорті. Щодня ми заходимо в браузер, дивимося рекламу і беремо участь у опитуваннях — і тільки потім отримуємо доступ до соціальних мереж і месенджерів.

Додаток MT_FREE для iOS і Android-пристроїв робить процес підключення простіше.

Що вміє додаток MT_FREE

Головні функції призначені для тих, хто звик оплачувати підписку на міський Wi-Fi без реклами, але іншим додаток теж може згодитися.

Для тих, хто користується Wi-Fi в транспорті з переглядом реклами

 • Можливість підключатися до інтернету через push-повідомлення. Додаток зреагує на наближення до точки Wi-Fi і запропонує увійти в мережу. При натисканні на оповіщення відкриється браузер зі сторінкою авторизації. Запустити процес підключення можна і самостійно, але з додатком виходить швидше.
 • Можливість користуватися Wi-Fi 60 хвилин без перерви. Якщо ви довго їдете по одній гілці, вам не доведеться підключатися до мережі кілька разів.
 • Вибір видів транспорту для автоподключения. Пропозицію про авторизації в метро включено за замовчуванням, але до Wi-Fi-мереж в електричках, потягах МЦК і наземному транспорті «чіплятися» необов’язково. Це зручний варіант для тих, хто користується Wi-Fi тільки в метро, де погано ловить мережу мобільних операторів.

Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга

 • Подарунки і промо-кодів. Ви можете подарувати платну підписку на інтернет в громадському транспорті одному. А ще в програмі зустрічаються пропозиції від партнерів, наприклад ресторанів та служб таксі. На скріншоті не видно акції від «Яндекс.Таксі» — 400 рублів на поїздку я активував відразу, як тільки побачив, і пропозиція пропало з меню програми.

Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга

 • Можливість зв’язатися з техпідтримкою. На екрані «Допомога» є форма зворотного зв’язку, в якій можна повідомити про проблеми зі з’єднанням.

Для володарів підписки на Wi-Fi в громадському транспорті

Додатково до всіх функцій, згаданих вище:

 • Управління поточною підпискою. Ви можете переглянути та налаштувати перелік прив’язаних до підписці пристроїв, включити або відключити автоматичне подовження платежів і дізнатися, якого числа з картки гроші спишуть в наступний раз.
 • Зручна оплата підписки. Ви можете прив’язати банківську картку, провести оплату за допомогою Apple Pay або Google Pay або списати кошти з рахунку мобільного телефону. Також в програмі можна відв’язати одну карту і прив’язати іншу — це стане в нагоді, якщо на першій закінчаться гроші або в разі зміни банку.

Тарифи

Вартість послуги «Як вдома» залежить від транспорту і терміну дії підписки — від місяця до року. Якщо ви оплачуєте опцію відразу на 12 місяців, то заощаджуєте — наприклад, рік підписки на Wi-Fi в московському метро обійдеться в 1 399 рублів. Це приблизно 116 рублів в місяць. Порівнянно з сумою трьох поїздок по «Трійці».

У межах одного сегмента транспорту можна змінювати тарифи, не втрачаючи гроші. Тобто ви можете перейти з тримісячною підписки на річну, а невикористаний залишок на рахунку піде на погашення оплати за новим тарифом.

Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга Огляд MT_FREE — додатки для комфортного веб-серфінгу в метро Москви і Санкт-Петербурга

 • Вартість послуги в московському метро: при підключенні на місяць — 229 рублів, на три місяці — 499 рублів, на рік — 1 399 рублів. При оплаті карткою перший місяць обійдеться в 99 рублів.
 • Вартість тарифу «Мій єдиний» у Москві: при підключенні на місяць — 429 рублів, на три місяці — 990 рублів, на рік — 2 699 рублів. Перший місяць при оплаті карткою коштує 159 рублів.
 • Вартість послуги в петербурзькому метро: при активації на місяць — 159 рублів, на три місяці — 377 рублів, на рік — 999 рублів. Перший місяць при оплаті карткою обійдеться в 77 рублів, а оплата підключення на тиждень — у 49 рублів.
 • Вартість тарифу «Мій єдиний» у Санкт-Петербурзі: при підключенні на місяць — 429 рублів, на три місяці — 990 рублів, на рік — 2 699 рублів. Перший місяць при оплаті карткою обійдеться в 159 рублів.

Якщо ви платите за інтернет у міському транспорті, то MT_FREE допоможе розраховуватись за послугу швидко, безпечно та будь-яким зручним для вас способом. А якщо безкоштовний веб-серфінг вас влаштовує, то MT_FREE заощадить кілька кліків і трохи часу при авторизації і дасть можливість сидіти в інтернеті до 60 хвилин без повторного підключення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *