Офіційно: «Кубик в кубі» повертається до озвучки «Кремнієвої долини»

Фанати все ж побачать два останніх сезони в улюбленій озвучці на «Амедиатеке» і «КиноПоиск HD».

Ніхто вже не сподівався, але «Амедиатека» і «Кубик в кубі» відновлюють співпрацю. Це офіційно підтвердила «Амедиатека» у своїй групі «Вконтакте» паралельно з анонсом шостого сезону «Кремнієвої долини». Перша серія вже доступна для всіх абонентів.

Конфлікт між студією і озвучення онлайн-кінотеатром стався в 2018 році. Як повідомляється, причиною тому було прикре нерозуміння. В результаті «Кубик в кубі» не могли більше переводити «Кремнієву долину»: права на неї належать «Амедиатеке». Але заради шанувальників серіалу домовитися все ж вдалося — через півтора року.

Озвучка студії стала доступна для всіх сезонів серіалу — включаючи п’ятий, який «Кубики» раніше не переводили з-за розбіжностей. Фінальний шостий сезон, який почав виходити з 27 жовтня, теж буде виходити в сервісі «Амедиатека» та онлайн-кінотеатрі КиноПоиск HD по підписці «КиноПоиск + Амедиатека».

Що важливо, альтернативна озвучка буде з’являтися одночасно з офіційною без затримок. Фанатів напевно порадує, що «Кубик в кубі» зберегли і назва «Кремнієва долина» у своєму перекладі (офіційна назва на «Амедиатеке» — «Силіконова долина»), і нецензурну лексику.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *