Офіційні продажі iPhone 4 в Росії почнуться 22 вересня

Офіційні продажі iPhone 4 в Росії почнуться 22 вересняПо закінченні трьох місяців з початку продажів iPhone 4 в США остання версія комунікатора від Apple з’явиться на прилавках російських спеціалізованих магазинів, повідомляє РБК Daily.

Ці дані виданню підтвердили президент «Евросети» Олександр Маліс і прес-секретар «Вимпелкому» Ганна Айбашева, проте розширених коментарів представлено не було. Також, неназване джерело з співробітників «Великої трійки» (операторів МТС, Вимпелком і МегаФон) повідомив, що продажі iPhone 4 дані компанії почнуть одночасно один з одним.

Базова модель яблучного комунікатора з об’ємом пам’яті 16 ГБ обійдеться бажаючим в 37 тис. рублів, тоді як модель з пам’яттю 32 ГБ буде коштувати 45 тис. рублів.

«Ведомости», в свою чергу, наводять дещо інші дані. За їх даними, модель з пам’яттю 16 Гб буде коштувати 34 900 руб., з 32 Гб — 39 900 руб. І цю інформацію вже підтвердили «Білайні».

Як повідомлялося раніше, iPhone 4 з’явиться в продажу в Росії десь у вересні-жовтні поточного року, і ось прогнози збуваються. Причому більш ранні терміни появи гаджета в нас напевно порадують з нетерпінням очікують його покупців, хоча ціна здається трохи завищеною. Найкращий коментар на цю тему я побачив в твіттері @ponomar: «Думаю, iPhone 8 треба буде брати в іпотеку».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *