Офіціантка завжди з посмішкою обслуговувала грубого клієнта: коли його не стало, вона отримала подяку

Робота офіціантки неймовірно важка. Цілий день на ногах, з важкими розносами, та ще і на всі примхи клієнтів треба відповідати з посмішкою. Не всі витримують у цій професії. Офіціантка з Техасу Меліна Салазар виконувала свою роботу з душею, і в підсумку була винагороджена.

Посмішка для клієнта

В ресторан, де вона працювала, щодня приходив дуже грубий клієнт – 89-річний ветеран війни на ім’я Уолтер. Колеги Меліни відмовлялися обслуговувати завжди незадоволеного відвідувача, який постійно скаржився і ображав співробітників. Тільки Меліна брала у нього замовлення. І робила це з посмішкою і не чекала подяки, розуміючи, що чоловік занадто старий і, можливо, погано себе почуває.

Але одного разу дивний відвідувач перестав приходити в ресторан. Меліна відразу це помітила і збиралася з’ясувати, що з ним сталося. А незабаром після цього вона прочитала некролог в місцевій газеті і дізналася, що помер Уолтер. Меліна спочатку засмутилася, але незабаром була шокована, дізнавшись, що чоловік залишив їй у спадок 170 тисяч доларів і машину.

Дівчина зрозуміла, що, незважаючи на зовнішню грубість, Уолтер в душі був вдячний їй за її терпіння і ввічливість. Вона твердо переконана, що треба робити свою роботу добре в будь-якому випадку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *