Odyssey — пристрій для зйомки вражаючих панорамних відео, що складається з 16 камер GoPro

GoPro анонсувала швидкий вихід пристрою для панорамної зйомки, що складається з 16 камер GoPro Hero4 Black. Пристрій отримало назву Odyssey і буде доступно для замовлення початку листопада. Правда, тільки для професіоналів у сфері відеозйомки і за ціною $15 000.

Новий пристрій стане частиною проекту Google зі створення віртуальної реальності — Jump. Технологія під назвою Jump Assembler збирає синхронізовані відео з 16 камер в стереоскопічне відео, яке краще всього дивитися через окуляри віртуальної реальності. Втім, як можна побачити на ролику по посиланню внизу, YouTube теж підійде.

Під час перегляду клікніть на відео. Потім, щоб обертати точку огляду, використовуйте клавіші W/A/S/D або робіть це свайпамі на мобільних пристроях.

Технології віртуальної реальності надають неймовірні можливості для застосування як в комерційній сфері, так і в сфері мистецтва.

Ми вже знаємо, що користувачі наших камер — одні з найбільш талановитих людей у світі, так що тепер ми з нетерпінням чекаємо того, щоб побачити, як професійне творче співтовариство буде використовувати Odyssey, відображаючи найбільш вражаючі миті життя в якісно новій формі.

Тоні Бейтс, президент компанії GoPro.

Як вже говорилося раніше, GoPro і Google продають новий пристрій тільки професійним користувачам. Бажаючі можуть подати заявку на участь у спеціальній програмі, за підсумками якої обрані замовники зможуть придбати Odyssey. У комплектацію входять 16 камер, мікрофон, гарантія і програма технічної підтримки.

(via)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *