Один з Японії показав фото, як виглядають міні-квартири в Токіо площею 4,64 кв. м., в яких воліє жити молодь

Японія – це дивовижна густонаселена країна, життя в якій так відрізняється від нашої. І з-за цього для її мешканців не вистачає квартир та кімнат, де б вони могли спокійно жити в комфорті і з усіма зручностями, адже все житло, яке там будується, варто колосальні суми. І тому, поки японці не можуть собі дозволити хорошу квартиру, їм доводиться жити в крихітних кімнатках, де неможливо розвернутися.

Мініатюрні апартаменти

Як у нас молодь ломиться до столиці, щоб там закріпитися і жити повним життям, так і в Японії більшість молодих людей прагне виїхати жити в Токіо.

Але так як на всіх них там житла не вистачає, то їм доводиться знімати апартаменти в готелях і гуртожитках.

Тінтін уособлює Стрільців: знаки зодіаку як герої фільмів Спілберга
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки
З риби, птиці та картоплі теж може вийти екзотика: як я видаляю свою сім’ю

І найпопулярнішими серед них є кімнати, площа яких складає всього 4,64 м2.

Перший поверх там, найчастіше поділений на кілька зон – мініатюрна кухня, жахливо тісний санвузол і душ, гардероб у вигляді одягу, що висить на вішалці, а також робоче місце, адже молоді в Японії доводиться трудитися не покладаючи рук.

Потім вгору йде драбина, вкрай вузька і дуже тендітна, особливо, на перший погляд. А там буде другий поверх, де облаштовується спальна кімната.

Власне, на другому поверсі тільки ліжко і поміститься. І все це задоволення обходиться мешканцям 50 000 ієн на місяць, тобто приблизно 29 000 рублів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *