Один кіт гуляв по краю ванни, а інший вирішив викуповувати свого друга: смішне відео

Спостереження за тваринами приносить людині чималу радість. А якщо в імпровізованому поданні бере участь вода, можна очікувати воістину феєричний фінал. Черговий ролик з котиками побив рекорди популярності, у ньому є все: інтрига, зрада і милі пухнасті актори.

Підступний план

Автором відео стала Луїза Франкоер з Канади. Жінка живе в компанії шестирічного кота Октава і його молодшого товариша двох років від роду, Скерцо.

Мова не йде про умисним постановці чи знущанні над вихованцем. Луїза заявила, що Скерцо обожнює стрибати через ванну, оскільки на іншій стороні знаходиться вікно. Ось тільки лапки мочити не бажав.

З моменту знайомства Октав постійно намагався продемонструвати перевагу. Зазвичай їх сутички закінчуються грайливими битвами, але не тепер!

Поки молодшенький роздивлявся дно крізь прозору водну гладь, старший кіт підступно підкрався із-за спини і легким рухом лапи відправив суперника в політ.

Зрадницький удар у спину завдали настільки швидко, що господиня не встигла зреагувати. Весь цей час тривала уповільнена зйомка. На кадрах коментатори побачили судомні спроби зберегти рівновагу, почули плескіт падіння і пораділи легкості, з якою Скерцо втік сушитися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *