Один фермер навчив мене очищати овочі від пестицидів. Тепер я роблю тільки так

Ні для кого не секрет, що на немитих овочах і фруктах міститься велика кількість шкідливих речовин. Саме тому я вже кілька років ретельно мию всі плоди чистою водою. Проте в реальності цього недостатньо. Про це мені розповів один знайомий фермер. Він же розповів, як слід очищати від бруду і пестицидів овочі і фрукти. Тепер я завжди так роблю і раджу всім друзям і родичам чинити так само.

Чудо-засіб є в кожному будинку

Знайомий фермер розповів, що абсолютно будь-плід містить на своїй поверхні пестициди. Адже не тільки великі компанії, але і будь дачник так чи інакше використовують шкідливі речовини, наприклад, які запобігають ріст трави.

Щоб натуральні продукти дійсно були корисними, необхідно очистити їх від пестицидів. Для цього потрібно взяти звичайний столовий оцет і змішати його з водою в пропорції 1:3. Після цього в отриману рідину потрібно на 10 хвилин опустити фрукти і овочі. Готово, ваші плоди тепер дійсно корисні!

Мій знайомий радить дану рідину перелити в пляшку і закрити її кришкою з пульверизатором. Він просто обприскує свій урожай і чекає 10 хвилин. Завершальним етапом є їх миття в звичайній воді. До речі, мій знайомий добре виглядає і не скаржиться на здоров’я. У цьому однозначно є заслуга оцтового розчину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *