Образа довжиною в півжиття: чоловік перестав розмовляти з дружиною на 20 років і назвав причину тільки тоді, коли їх діти виросли

Сімейне життя – це не тільки любов, романтика і взаєморозуміння. Це також сварки, непорозуміння, побутові розбіжності і ще маса неприємних моментів, які постійно відчувають почуття. Але іноді ситуація доходить до абсурду. Так, один японець 20 років не розмовляв з дружиною по дуже дивній причині.

Дивна історія

До певного часу Умі і Оту Катаяма були щасливим подружжям. Але після народження третьої дитини Оту раптом на щось образився і перестав розмовляти зі своєю дружиною.

Чоловік повністю ігнорував свою дружину. Всякий раз, коли вона розмовляла з ним, він просто ігнорував і відмовчувався. При цьому, він абсолютно нормально спілкувався з дітьми і оточуючими.

Так тривало протягом 20 років. Вже дорослі діти Умі і Оту не витримали такої напруженості в родині і вирішили розібратися в питанні. Для цього вони звернулися до творців телевізійного ток-шоу, яке спеціалізується на сімейних конфліктах.

Творці шоу вирішили звести пару в одному з міських парків, де вони вперше познайомилися. Там Оту розтанув і, нарешті, порушив мовчанку. Виявляється, причиною була дивна ревнощі. Чоловік 20 років мовчав, так як був ображений на дружину. Йому не подобалося, що вона приділяла занадто багато часу дітям, а на нього практично не звертала уваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *