Образ бізнес-леді: стилісти змінили Василину Володину на «Модному вироку»

Василина Володіна – астролог, а також російська телеведуча передачі «Давай одружимося». Її справжнє ім’я – Оксана Володимирівна Наумова. Майбутня знаменитість народилася в Москві.

Ще в підлітковому віці дівчина стала цікавитися езотерикою і хіромантією. Дещо пізніше у Василини виник інтерес до астрології. Батько майбутньої телеведучої був військовим. Одного разу дівчина взяла бінокль папи і подивилася на небо. З тих самих пір зірки стали цікавити Володину більше всього іншого.

Зміна іміджу

Шанувальники звикли бачити знаменитість в романтичному образі. На зйомках відомої програми «Давай одружимося» провідна практично завжди в сукнях, з легким макіяжем і укладанням. Василина Володіна не тільки астролог, вона в першу чергу жінка і обожнює змінювати свій зовнішній вигляд. Хай і ненадовго.

У передачі «Модний вирок» у Володиному з’явився такий шанс. І хоч Василина стала учасницею програми, а тільки замінила на деякий час одну телеведучу, перетворитися Василині все ж довелося.

Фахівці підібрали їй шикарний костюм, а стилісти зробили незвичайну зачіску, зачесав волосся на одну сторону. Шанувальники вирішили, що в такому образі Василина Володіна схожа на бізнес-вумен.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *