Обережно, гра Anthem може зламати вашу PlayStation 4

З-за помилки, яка виникає з невідомої причини, гравцям доводиться постійно перенастроювати консоль.

Гравці, які купили Anthem для PlayStation 4, почали скаржитися на критичну помилку. Консоль сприймає її як неправильне виключення — коли PS4 відключають від електрики під час гри або режиму очікування.

У Anthem консоль повідомляє про помилку CE-36329-3. Після цього вона відключається і її доводиться налаштовувати заново. Із-за чого виникає ця помилка, поки невідомо. Деякі натикаються на неї під час пошуку матчу, інші — перед виходом в головне меню.

Обережно, гра Anthem може зламати вашу PlayStation 4

Користувач Reddit з нікнеймом TheMadTitanGauntlet повідомив, що після появи цієї помилки його консоль взагалі не включилася. Він спробував запустити Anthem вже на Xbox One, і там цієї проблеми не виникає.

Обережно, гра Anthem може зламати вашу PlayStation 4

Представники Electronic Arts, видавця Anthem, написали в Twitter, що вже знають про проблему. Зараз компанія займається збором інформації про помилку, щоб почати працювати над її усуненням.

Якщо ваша консоль теж вимикається з-за Anthem, спробуйте відправити заявку на повернення коштів. У правилах PS Store написано, що якщо ви не запускали гру, гроші можна отримати протягом двох тижнів після покупки. Однак Sony робить виняток для дефектних продуктів, і Anthem — як раз той випадок. Деякі користувачі Reddit пишуть, що вже повернули гроші, але вийшло це не у всіх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *