Інтерфейс iPhone 5 Lightning не підтримує трансляцію відео

Інтерфейс iPhone 5 Lightning не підтримує трансляцію відео

В рамках презентації iPhone 5, яка пройшла кілька днів тому, Apple представила і аксесуари до нового смартфону. У їх числі — USB-кабель з 9-піновим роз’ємом Lightning».

На перший погляд, новинка несе в собі суцільні плюси – збільшена швидкість передачі даних, компактність (коннектор зменшився на 80%), підвищена надійність і можливість під’єднувати кабель будь-якою стороною. Але, як з’ясувалося, є у «Блискавки» і мінуси.

В першу чергу — це необхідність обзаводитися спеціальним адаптером для підключення до iPhone 5 аксесуарів і периферії з традиційним 30-піновим коннектором. (За деякими даними, таке доповнення обійдеться споживачеві в $30.) Крім того, Lightning не підтримує функцію передачі відео адаптер в такому випадку не допоможе. Схоже, що тепер Apple робить ставку виключно на AirPlay, тобто на трансляцію контенту через Wi-Fi.

На даний момент в характеристиках iPhone 5, пов’язаних з передачею відео, вказані такі деталі:

При використанні функції «Mirroring» зображення з пристрою буде передаватися на Apple TV в дозволі 720p.

При потокової трансляції відео за допомогою AirPlay дозвіл збільшується до 1080p у випадку з Apple TV третього покоління і залишається на рівні 720p в Apple TV другого покоління.

Жевріє надія, що в перспективі Apple все-таки додасть підтримку трансляції відео по дроту за допомогою спеціального кабелю-перехідника, але ніяких гарантій цього немає.

[via 9 to 5 Mac]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *