Інтелектуальний помічник «Аліса» з’явився в «Яндекс.Браузер для Windows

Віддавати комп’ютера голосові команди можна прямо через десктопний браузер.

Інтелектуальний помічник «Аліса» тепер доступний не тільки на мобільних пристроях, але ще і на ПК під управлінням Windows в «Яндекс.Браузері». Функціональність його не змінилася: з помічником можна розмовляти на абстрактні теми, просити його повідомити погоду і грати з ним в «Міста».

З допомогою голосу можна попросити «Алісу» відкрити «Вікіпедію» або улюблений канал на YouTube, включити звук або поставити яку-небудь пісню. Система працює не тільки з браузером, але і з операційною системою в цілому. На прохання користувача вона запустить Word або калькулятор, відкриє налаштування екрану або вимкне комп’ютер.

Інтелектуальний помічник «Аліса» з’явився в «Яндекс.Браузер для Windows

Щоб отримати доступ до «Алісі» на Windows, установіть «Яндекс.Браузер» або, якщо він вже встановлений, поновіть його. Помічника можна відключати і включати в налаштуваннях програми. Активувати «Алісу» ви вільні як голосом, так і натискаючи на спеціальну кнопку на панелі завдань або на сторінці нової вкладки.

«Яндекс» обіцяє, що список умінь помічника буде зростати. Нещодавно компанія запустила платформу «Яндекс.Діалоги», через яку сторонні розробники можуть створювати для «Аліси» власні навички.

«Яндекс.Браузер для Windows →

Завантажити QR-Code

Яндекс.Браузер
Розробник: Yandex LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Яндекс.Браузер — з Алісою
Розробник: Yandex Apps
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *