Новорічні примочки для Mac OS X, або MacRadar готується до Нового року

Яке ж свято, тим більше Новий Рік і Різдво, без прикрас? І чому б нам не зайнятися дурницями і не прикрасити наші макінтош як годиться? Благо, все необхідне для цього у нас є і до того ж абсолютно безкоштовно!

Почнемо з самого головного — нам потрібна ялинка! Та не проста, а з вогниками, прикрасами і іншою красою. Взяти таку ялинку можна тут. Ялинка класна, її можна налаштувати на будь-який смак — змінити їй колір, додати або зменшити кількість гірлянд, зробити їх мегающими, і т. д. Єдиний мінус — вона не пахне як справжня :).

Тепер скачаємо звідси ще одну примочку — гірлянди на робочий стіл. Які також легко налаштовуються — великий drag and drop допоможе нам змінити розташування лампочок на розсуд кожного. Можна також задати положення гірлянд на десктопі — floating, під іконками, над іконками.

Ну і звичайно ж, нам потрібен новорічний wallpaper, який легко знайти на будь-якому wallpaper-ресурсі. І ось що у нас вийде (клікайте по скріншоту для повного розміру):

Новорічні примочки для Mac OS X, або MacRadar готується до Нового року

Ну і що за Новий Рік без снігу! Справжній обіцяти не можу, а от симпатичний снігопад у вигляді скрінсейвера — це будь ласка, качайте звідси безкоштовно. Закиньте його в папку ~/Library/Screen Savers/ і включіть через панель управління.

Новорічні примочки для Mac OS X, або MacRadar готується до Нового року

Необхідні посилання на прикраси:

  • Новорічна ялинка X-MasTree
  • Гірлянди MacLampsX
  • Скрінсейвер снігопад Snowfall

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *