Новий вірус вражає Mac OS X

Дослідники американської компанії-розробника антивірусного ПЗ McAfee Avert Labs повідомили про появу нової електронної зарази, що вражає Mac OS X. Це троянська програма, відома під неофіційною назвою Puper. Вірус маскується під видеоприложение для Mac OS, називається MacCinema.

Puper являє собою образ диска, який запускає установку неіснуючої програми MacCinema. У результаті комп’ютер заражається скриптом з назвою AdobeFlash. Шкідлива програма у результаті запускається самостійно кожні п’ять годин і робить спроби завантажити і інші віруси вже заражену систему.

Ця атака подібна і іншим, яким піддаються в останні кілька місяців користувачі Mac OS X. І найчастіше їм пропонується встановити саме програвач для відео або відповідні кодеки. Також, Троян можна було запустити в свій комп’ютер, використовуючи піратські програми. В одному з таких випадків із заражених комп’ютерів Mac навіть був створений ботнет.

Дослідники попереджають користувачів про небезпеку і просять їх вживати всі заходи на кшталт використання виключно офіційних оновлень і відмови від завантаження підозрілих файлів на свої комп’ютери Mac, щоб захистити їх від впровадження вірусів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *