Новий сервіс синхронізації даних від Microsoft

Google з вухами затягує нас в веб, розміщуючи там не тільки наші пошукові запити, але і пошту, документи, електронні таблиці, презентації, відео, фото та багато іншого. Microsoft ж, обрав іншу тактику — головне давати доступ до даних з будь-якого ПК, а от зберігати їх потрібно не тільки в «хмарі», але і локально. На всяк випадок 🙂

Новий сервіс Windows Live Sync надає дуже класний і простий механізм синхронізації даних між вашими ПК в рамках вашого Live облікового запису.

Програма синхронізації безкоштовно доступна для Windows і Mac (привіт MobileMe). І якщо для першої вона доступна в будь-якої мовної версії, навіть на українському, то для другої — тільки англійською.

Новий сервіс синхронізації даних від Microsoft

Розмір передавання файлів обмежений 4Гб, а тому можна бекапить і музику і кіно. Верхня межа загального обсягу даних мені не відомий.

Після вибору папки для синхронізації, вони доступні для перегляду у вашому профілі Live, а саме за адресою http://sync.live.com. Тут же можна відредагувати дані ваших ПК і параметри синхронізації.

Новий сервіс синхронізації даних від Microsoft

До речі, через веб-інтерфейс вам доступні не тільки файли з папки синхронізації, які вже на серверах Micorosoft, але і всі дані підключених до інтернету комп’ютерів. Всі передані дані зашифровані. Зручно!

Новий сервіс синхронізації даних від Microsoft

Якщо вам потрібно ще й віддалене керування вашими ПК, то використовуйте Windows Live Mesh.

Windows Live Sync.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *