Новий роман: 36-річний співак Прохор Шаляпін почав зустрічатися з 40-річною мільйонеркою з Канади

Фіналіст “Фабрики зірок-6” більше відомий не своїми творчими перемогами, а скандальними витівками. Трохи більше року він був одружений на підприємниці Ларисі Копенкиной, яка оплачувала за свій рахунок всі його витівки, а потім деякий час зустрічався з колишньою дружиною Армена Джигарханяна, і навіть записав з піаністкою спільну пісню. А днями стало відомо, що Прохор Шаляпін закрутив новий роман. Його обраницею стала 40-річна мільйонерка з Канади – Тетяна.

Хто вона, нова кохана Прохора Шаляпіна?

Нова кохана співака – власниця мережі адвокатських контор. В Оттаву Тетяна переїхала з Росії, коли була ще зовсім маленькою. Жінці 40 років, і вона має канадське громадянство.

Днями ЗМІ стало відомо, що зараз Прохор подорожує зі своєю обраницею на круїзному лайнері по Тихому океану. Вартість поїздки становить майже 7 тис. доларів, але оплатив її напевно не скандальний співак, а його багата супутниця.

До подорожі по океану Прохор і Тетяна зупинялися на 8 днів в Astoria Beverly Hills, найдорожчому у Лос-Анджелесі. Вартість номера за добу в ньому становить 680 доларів (42 тис. рублів).

Схоже, Прохор Шаляпін насолоджується суспільством нової пасії. Або ж йому просто захотілося добре відпочити?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *