Новий подкаст а «Мам, я і так знаю»: як знайомитися з дівчатами

Запускаємо новий крутий подкаст а. Співробітники редакції діляться своєю думкою, а це значить — ще більше користі і веселощів.

Можливо, ви вже слухали подкасти а — ми регулярно розповідали вам про відносини і розвиток мозку, про шкідливі звички, секрети економії і інших корисних і цікавих штуках.

Це було добре, але ми вирішили, що хочемо зробити подкасти ще краще: зберегти все корисне, але додати живе спілкування і особисту точку зору співробітників редакції. А ще — веселощів і жартів (смішних, ми практикувалися).

Тому зараз презентуємо новий подкаст а. Головний редактор Маша (швидше loveред, ніж главред), ведуча Ірина, яку знають і люблять передплатники нашого YouTube-каналу, і менеджер Кирило (його взяли в основному з-за голоси, ви тільки послухайте) будуть збиратися щотижня, обговорювати найцікавіші та найактуальніші теми та ділитися корисними порадами.

Перший випуск — про те, як знайомитися з дівчатами. Якщо вас хвилює, чи працює статус «в активному пошуку», скільки лайків можна ставити на фото, щоб не виглядати маніяком, і чи варто знайомитися в туалеті — вмикайте швидше!

Слухати в iTunes →

Пропонуйте свої теми у коментарях, розкажіть, про що б вам хотілося послухати. Наше тріо провідних готове обговорити всі-всі-всі: ський досвід, в кінці кінців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *