Новий iPad Pro показав продуктивність рівня MacBook Pro

Це підтверджує результат тестування в бенчмарке Geekbench, який також розкрив об’єм оперативної пам’яті планшетів.

На недавній презентації компанія Apple відзначила, що нові моделі iPad Pro з процесором A12X перевершують по продуктивності більшість сучасних портативних ПК. Результати перших випробувань настільки сміливого заяви цілком відповідають.

Зокрема, мова про тестування в бенчмарке Geekbench, де обидві версії iPad Pro набирають близько 5 000 балів в одноядерному режимі і приблизно 18 000 балів у багатоядерний. Ці цифри можна порівняти з результатами 15-дюймових моделей MacBook Pro з шестиядерними процесорами Intel Core i7.

Новий iPad Pro показав продуктивність рівня MacBook Pro

Середні результати MacBook Pro становлять 5 000 21 000 балів відповідно. Тобто в одноядерному режимі процесор Apple A12X забезпечує приблизно таку ж продуктивність, як найпотужніший Intel Core i7 з частотою 2,2–2,6 ГГц. У багатоядерний тесті мобільний чіпсет поки поступається, але цей розрив не можна назвати величезним.

Новий iPad Pro показав продуктивність рівня MacBook Pro

Також тестування в Geekbench дозволило підтвердити, що в нових iPad Pro встановлено 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті. Причому, судячи з інформації відомого розробника Steve Troughton-Smith, 6 ГБ встановлено тільки в модифікаціях з 1 ГБ вбудованої пам’яті, в інших — 4 ГБ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *