Новий iPad Air працює в російських LTE-мережах

Новий iPad Air працює в російських LTE-мережах

Підтримують нові іГаджеты російські LTE-мережі? Це питання справедливо хвилює багатьох наших співвітчизників, адже підтримка LTE-мереж може стати вирішальним аргументом при покупці нового пристрою. Повідомлялося, що iPhone 5c/s не працюють в наших мережах четвертого покоління, і справа тут не в апаратній начинці, а програмної блокування з боку Apple, яка не задоволена якістю зв’язку в нашій країні.

Але, здається, не все так погано — за інформацією Ferra.ru нові iPad Air цілком здатні працювати в російських LTE – мережах.

Журналістам Ferra.ru без проблем вдалося підключитися до московської LTE-мережі «Мегафона». Швидкість цілком собі пристойна:

Новий iPad Air працює в російських LTE-мережах

За їх словами, вони використовували модель iPad Air ME987B/A з 128 ГБ пам’яті. Дана модель підтримує наступні частотні діапазони LTE: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26. Російські оператори використовують 7 і 20 частотні діапазони.

Безумовно, це хороша новина, яка вселяє надію на те, що незабаром все нові іДевайсы будуть відмінно працювати в російських LTE-мережах і ми отримаємо якісно новий рівень швидкості мобільного інтернету. Ситуація проясниться, коли нові iPad надійдуть в офіційний продаж в Росії. Можливо, це відбудеться в кінці листопада — початку грудня.

За матеріалами Ferra.ru

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *