Новий джейлбрейк розширює можливості майже всіх моделей Amazon Kindle

Рідер від Amazon тепер можна змінити до невпізнання. Наприклад, можна встановити власну заставку або стороннє програмне забезпечення.

Саме поняття «джейлбрейк» звично ототожнювати з мобільною операційною системою від Apple. Саме ранні версії iOS були особливо привабливі для хакерів всіх мастей. Злом дозволяв розширити можливості системи корисними доповненнями.

Однак є ще одна дуже популярна категорія пристроїв, джейлбрейк яких порадує тисячі користувачів по всьому світу. Мова йде про Amazon Kindle.

Раніше джейлбрейку можна було піддати лише обмежену кількість моделей рідера з певними версіями прошивки. Зараз ситуація змінилася. Нове програмне забезпечення для злому підтримує практично будь Kindle.

Для виконання процедури джейлбрейка потрібно повернути Kindle до оригінальної версії прошивки, скопіювати файл для злому в пам’ять пристрою і запустити його. Через деякий час процес буде завершений. Після цього прошивку знову можна буде оновити до актуальної версії. Зрозуміло, всі дії виконуються на свій страх і ризик, тому що навіть самий налагоджений процес іноді може давати збій.

Зламаний Amazon Kindle дозволить встановлювати додаткові програми для читання, програвачі аудіокниг, скрінсейвери і багато іншого. Роздобути джейлбрейк і ознайомитися з інструкцією від його творців можна тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *