Новий додаток Remote Office від Microsoft дозволяє керувати презентацією за допомогою Android

Компанія Microsoft продовжує радувати нас хорошими додатками для платформи Android. На цей раз на суд користувачів була представлена програма Remote Office for Android, яка дозволяє управляти PowerPoint-презентацією на комп’ютері зі свого мобільного гаджета через Bluetooth.

За допомогою цього безкоштовного додатку ви зможете управляти відтворенням слайдів у програмі PowerPoint на своєму комп’ютері, запускати і зупиняти вбудоване аудіо і відео, перемикатися в режим попереднього перегляду слайдів, переглядати підготовлені для доповіді замітки і тримати в полі зору таймер презентації.

Новий додаток Remote Office від Microsoft дозволяє керувати презентацією за допомогою Android Новий додаток Remote Office від Microsoft дозволяє керувати презентацією за допомогою Android

Office Remote for Android також працює з Excel і Word, що робить його універсальним інструментом, придатним не тільки для проведення презентацій, але і для демонстрації широкій аудиторії своїх таблиць і документів. В Excel вам доступна прокрутка, масштабування, перемикання між таблицями, перехід до будь-яких об’єктів у файлі. Додаток пропонує схожу функціональність і для World, де, крім усього іншого, дозволяє також швидко перейти до заголовків і коментарям.

Новий додаток Remote Office від Microsoft дозволяє керувати презентацією за допомогою Android Новий додаток Remote Office від Microsoft дозволяє керувати презентацією за допомогою Android

Раніше програма була доступна тільки для платформи Windows Phone 8, так що поява версії для Android здатне значно розширити коло користувачів. Для роботи програми необхідний Microsoft Office 2013 зі спеціальним додатком, який можна завантажити за цим посиланням. Також необхідно, щоб ваші пристрої були здатні встановити зв’язок через Bluetooth.

Завантажити в google play
Завантажити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *