Новий ACDSee Photo Manager 2009 — сильніше, вище, швидше

Вже багато років найпопулярнішими в світі переглядачами картинок і фотографій є продукти компанії ACD Systems. Отримати такий результат можна було тільки випускаючи зручні і функціональні продукти, з чим компанія впоралася на всі 100%. Зовсім недавно вийшла нова версія одного з її дітищ ACDSee Photo Manager 2009 (v.11)

Новий ACDSee Photo Manager 2009 — сильніше, вище, швидше

ACDSee Photo Manager 2009 — це програма для роботи з зображеннями, орієнтована на роботу з цифровими фотографіями і домашнього використання. З її допомогою ви зможете переглядати зображення, редагувати їх, а також конвертувати, друкувати, каталогізувати, розміщувати на веб-вузлах і багато іншого.

В останній версії програми було додано такі функції: додана повна підтримка юнікоду; з’явилася можливість присвоювати категорії, ключові слова та ін. груп файлів; покращена функція імпорту та каталогізації зображень; додана функція резервного копіювання; додана база пошукових запитів для швидкого пошуку; з’явилися нові фільтри; перетворена система слайдшоу з можливістю додавати музику і нові ефекти; виправлені деякі помилки.

Незмінною залишилася тільки приголомшлива швидкість перегляду картинок вартість програми: $49.99

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *