Новинка в світі водного екстриму: водний електровелосипед Manta5

Процес розвитку транспортного інжинірингу охоплює не тільки повітряну і наземну стихію. Поряд з електромобілями і квадрокоптерами з’явився і незвичайний водний електробайк Manta5. Причому в даному випадку дивує не тільки зовнішній вигляд, але і сам спосіб пересування техніки.

Велосипед з підводними крилами

Новозеландські конструктори спроектували щось подібне велосипеду, але з широкими можливостями силової тяги. Користувач може підключати фізичну силу для приведення транспорту в рух за допомогою обертання підводних крил. Інший варіант передбачає активацію електродвигуна потужністю 460 Вт. У цьому випадку водний велосипед буде просто плисти на швидкості до 19 км/ч.

Для виготовлення конструкції застосовувалися інноваційні матеріали на кшталт вуглепластиків і авіаційного алюмінію. Така комбінація дозволила добитися підвищеної міцності велосипеда, але з мінімальною вагою. Даний транспорт можна нести на плечі одній людині.

Як зазначають розробники проекту Manta5, вони ставили метою створення аналога гірського велосипеда, але для водних подорожей. Причому використовувати його можна буде не тільки на спокійній воді. За словами творців, це цілком підходяще засіб і для подорожей в умовах відкритого океану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *