Новинка сезону: восени на прилавках магазинів з’являться Coca-Cola і Sprite з новими смаками

Курортний сезон вже зовсім скоро підходить до кінця, але компанія Coca-Cola вже думає про майбутнє.

Цієї осені бренд надасть нові смаки двох своїх знаменитих напоїв. Незабаром любителі газованої води можуть побачити на прилавках магазинів Coca-Cola Cinnamon і Sprite Winter Spiced Cranberry. Безумовно любителям спецій повинні сподобатися незвичайні напої зі смаком кориці і пряної зимової журавлини. Такі види газованої води відмінно підійдуть для зігрівання в холодний зимовий день.

“Кока-Кола” зі смаком кориці і “Спрайт” з прянощами і журавлиною

Coca-Cola Cinnamon раніше надавалася у Великобританії. Це перший раз, коли газована вода з ароматом прянощів буде доступна у продажу в США.

Пряний смак “Спрайту” є абсолютно новим для ринку, він буде мати обмежений тираж. Напій будуть продавати з 30 вересня по 31 грудня.

Новини про святкові смаки з’явилися після того, як в Instagram-акаунті CandyHunting розмістили фотографії нових напоїв на початку цього тижня.

Хоча інформації про Winter Spiced Cranberry не так багато, початкові продажу Sprite Cranberry подвоїлися з 2013 по 2017 рік, за повідомленнями Coca-Cola, тому нове доповнення до лінійки Cranberry може виявитися популярним.

Оскільки Coca-Cola вже схиляється в бік спецій, за словами CandyHunting, додавання аромату кориці додасть газированному напою певні пряні нотки. Британська версія напою, випущена в минулому році, була частиною лінії Coke Zero і мала розігрівають ефектами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *