Нова версія Chrome попередить, якщо ваш пароль з’явився в «злитих» базах

Заодно спростили переключення між обліковими записами Google.

Вийшло оновлення Google Chrome 79 для Windows, macOS, ос chrome, Android і iOS. Нова версія отримала кілька нових функцій, які в більшості своїй присвячені безпеки і приватності.

Захист паролів

Тепер коли користувач вводить свої логін і пароль на сайті, Chrome попередить, якщо цей пароль згадувався в одній з витоків і був скомпрометований. По суті, компанія інтегрувала Google Checkup прямо в браузер для вашої зручності. Поки що вона доступна лише тим, хто авторизувався в Chrome через свій акаунт Google.

Захист від фішингу

В десктопних версій браузера з’явилася захист від фішингу в режимі реального часу. Якщо браузер визнає, що сайт може представляти загрозу, при введенні пароля на екрані з’явиться попередження про можливу крадіжку даних.

Нові жести

Перемикатися між акаунтами стало простіше. Перероблена іконка профілів з’явилася у правому верхньому кутку — через неї можна швидко змінити користувача.

Заморожування вкладок

Ця функція зупиняє підвантаження даних з вкладок, якими ви не користуєтеся деякий час. Це дозволить звільнити оперативну пам’ять і ресурсів процесора, так що браузер і комп’ютер у цілому будуть працювати швидше. Функція включається автоматично, але при необхідності її можна відключити за посиланням нижче.

chrome://flags/#proactive-tab-freeze

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *