Нова система штучного інтелекту може виявити коронавірус за 20 секунд

Вона вже використовується лікарями і помітно прискорює їх роботу.

Китайський технологічний гігант Alibaba розробив систему штучного інтелекту (ШІ) для діагностики вірусу COVID-19. Пацієнту потрібно лише пройти комп’ютерну томографію грудної клітини, а спеціальний алгоритм за 20 секунд визначить наявність вірусу з точністю 96%. Про це з посиланням на звіт Nikkei Asian Review повідомляє TheNextWeb.

Система була навчена томографії та даних 5 000 підтверджених випадків захворювання коронавірусом і вже була протестована в лікарнях по всьому Китаю. В даний час ІІ Alibaba використовують не менше 100 медичних установ.

Примітно, що це не єдине рішення для діагностики вірусу. Конкуруюча з Alibaba організація охорони здоров’я Ping An нещодавно анонсувала дуже схожу систему, яку вже зараз застосовують 1500 медустанов. Її алгоритм діагностики дозволяє виявити коронавірус за 15 секунд з точністю понад 90%.

В першу чергу, обидві ці системи покликані спростити роботу медичного персоналу, якого і так не вистачає для обслуговування всіх лікарень, які займаються інфікованими. Згідно з недавнім звітом ВООЗ, у найбільш постраждалі від коронавіруса провінції вже відправили понад 40 000 лікарів з усієї країни.

Нова система штучного інтелекту може виявити коронавірус за 20 секунд

Коронавірус. Число тих, що заразилися:
14 760 390

в світі

777 486

в Росії

Дивитися карту

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *