Нова фішка “Нагадувань” в iOS 9, про яку не всі знають

Apple приділила багато уваги оновленню функціональності і дизайну вбудованих додатків до iOS 9. Найбільше нових функцій з’явилося у «Нотаток», але це не означає, що інші програми не отримали нових фішок. Приміром, у «Нагадувань» з’явилася цікава можливість, про яку не всі знають.

«Нагадування» отримали можливість створювати завдання, пов’язані з додатками. Наприклад, ви можете поставити задачу, пов’язану з посиланням в Safari, твітом або посилання на додаток в App Store. Щоб створити таке повідомлення, просто відкрийте меню «Поділитися» і виберіть іконку «Нагадувань». У вікні ви можете повністю налаштувати завдання.

Нова фішка “Нагадувань” в iOS 9, про яку не всі знають Нова фішка “Нагадувань” в iOS 9, про яку не всі знають

У «Нагадуваннях» завдання буде створена з відповідним посиланням, і ви зможете швидко по ній перейти. В самому додатку це виглядає приблизно так:

Нова фішка “Нагадувань” в iOS 9, про яку не всі знають

Можливість зберігати посилання в «Нагадування» є у багатьох додатках, що підтримують меню «Поділитися». Серед вбудованих програм це працює в Safari, App Store і «Музики».

Таким чином можна не просто зберігати посилання в «Нагадування», але і перетворювати їх у повноцінні завдання з повідомленнями та пріоритетністю. Гадаємо, ця фішка зможе вам допомогти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *