Нові iMac з Core i7 на борту розчарували користувачів

Нові iMac з Core i7 на борту розчарували користувачівНовий, довгоочікуваний і привертає загальну увагу 27-дюймовий комп’ютер iMac з процесором Core i7 2,8 ГГц дещо розчарував перших власників. Щойно доставлені комп’ютери у багатьох або просто відмовлялися включатися, або мали надбитый екран.

Скарг такого роду маса – на сторінці підтримки Apple Discussions є багато публікацій про проблеми. Навіть автори блогу Engadget отримали з доставкою комп’ютер, який так і не включився.

Ті, кому «пощастило» отримати iMac, який не включається, тепер повинні чекати два тижні, поки їм не принесуть заміну.

А ось проблема з надбитым лівим нижнім кутом засмучує не менше. Причому, мабуть, пошкодження наносяться монітора саме під час процесу пакування. Адже ні сама картонна коробка, ні пінопласт, захищає комп’ютер, не пошкоджені. Знову ж таки, жертвам цієї проблеми доведеться чекати, поки їм не принесуть нові машини.

Хочеться нагадати, що iMac оснащується потужним процесором Intel Core i7 860 за бажанням користувача (сам процесор коштує $200). Тобто, такі комп’ютери iMac не продаються в магазині просто так. А ось iMac з процесором Core i5 750 2,66 ГГц в роздробі коштує $1999. Також, обидві моделі з чотирьохядерними процесорами мають 8МБ кеш-пам’яті L3, роздільна здатність дисплея 2560×1440 пікселів і співвідношення сторін 16:9. А оперативну пам’ять можна розширити до 16 ГБ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *