Нові батареї для MacBook Air вимагають нової прошивки

Без гучних анонсів Apple оновила прошивку у всієї лінійки тонких 13-дюймових ноутбуків MacBook Air. Оновлення версії 1.2 виявилося не дуже великим (всього 623 КБ) і серйозних нововведень в собі не несе. Тим не менше, воно рекомендовано до установки як мінімум в тому випадку, якщо користувач планує здавати пристрій в сервісний центр для заміни акумулятора. Всі нові батареї для компактних лептопів вимагають останньої версії прошивки.

Нові батареї для MacBook Air вимагають нової прошивки

Для оновлення необхідно наявність Mac OS X 10.5.7. При прошивці вносяться модифікації у внутрішнє З мікроконтролера, відповідального за управління функціями живлення, акумулятор, статусний світлодіод і підтримку оптимального температурного режиму всередині ноутбука. До речі Apple не внесла ясності у питання, чому ж нові батареї відрізняються від старих?

MacBook Air, представлений в січні минулого року, виявився першим ноутбуком Apple, в якому використані так звані незнімні акумулятори. Досвід був успішним, і тепер такі батареї можна знайти у всіх лептопах серії MacBook Pro. Apple відзначає, що застосування новітніх технологій при виробництві акумуляторів, а також система адаптивної підзарядки дозволяють батареям довше зберігати свої властивості на оптимальному рівні і подовжують термін їх життя.

Завантажити оновлення можна з офіційного сайту Apple

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *